Rozliczenie PIT 2018

Program do rozliczania pit, prosty i łatwy sposób na rozliczenie podatkowe i przekazanie 1%

Jeżeli rozliczenie podatkowe spędza Ci sen z powiek, warto sięgnąć po darmowy program do rozliczania PITów , jest to jeden z najbardziej popularnych programów do rozliczenia rocznego. Godziny spędzone z ołówkiem w rękach i kalkulatorem zamień na PITy program. To łatwy przyjemny i przede wszystkim oszczędzający czas i nerwy program do rozliczeń podatkowych, dzięki któremu przekonasz się, że rozliczenie PIT-ów za pomocą programu komputerowego to naprawdę wcale nieskomplikowana procedura.


Ten fantastyczny program umożliwia rozliczenie podatku za rok na formularzach: PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT/B, D, 2K, O, Z, ZG, 28A, 28B, SSE-R, RA, A, NIP-1 i NIP-3. Zalety wynikające z jego użytkowania można wyliczać bez końca. Po pierwsze PIT program jest darmowa aplikacją, która automatycznie pobiera uaktualnienia ze strony producenta. Więc nawet jeśli nie myślisz jeszcze o rozliczeniach podatkowy możesz zainstalować go już teraz, ale nie czekaj na ostatnią chwilę ponieważ musisz złożyć swój PIT do końca kwietnia . Program sam wyliczy Twój podatek.

Niezwykłą zaletą programu PIT są wbudowane specjalne mechanizmy kontroli podpowiedzi. Rozliczenie PIT przy pomocy programu komputerowego gwarantuje, że pojawienie się błędu w Twoim rozliczeniu graniczy niemalże z cudem. A jeżeli już doceniłeś zalety programu PIT to rozliczenie podatkowe będzie dla Ciebie jeszcze prostsze, ponieważ program automatycznie kopiuje ubiegłoroczne dane z zeznania podatnika i odpowiednio dopasuje do aktualnego formularza. Dzięki wbudowanej liście urzędów skarbowych, bez żadnych problemów możesz wybrać swój właściwy. A co więcej aplikacja pozwala Ci na drukowanie gotowych formularzy PIT lub samych danych na formularzach przygotowanych przez urząd skarbowy.

Ale program PIT to nie tylko zimne kalkulacje. Dlatego mając na uwadze, że swoim podatkiem możemy wspierać cenne inicjatywy społeczne, umożliwiono, aby PIT wspierał Organizacje Pożytku Publicznego przez wpłaty darowizn lub w wersji specjalnej programu wskazanie komu podarować jeden procent.

To co trzeba zrobić to jedynie wpisanie w formularzu programu PIT numeru KRS jednej z wielu Organizacji Pożytku Publicznego, aby umożliwić jej otrzymanie równowartości jednego procenta naszego podatku. Ale nawet jeśli nie wiemy lub nie możemy się zdecydować jaką organizację wpisać to wtedy te pieniądze trafiają do Skarbu Państwa. Taki gest nic nas nie kosztuje, a może sprawić, że Twój jeden procent z rozliczenia podatkowego trafi w odpowiednie ręce i zostanie słusznie spożytkowany. Gest ten ma poparcie Ministerstwa Finansów, Ministerstwa Sprawiedliwości i urzędów skarbowych. Więc skorzystaj z tego obywatelskiego przywileju jaki daje Ci program do rozliczeń podatkowych PIT .

Już dzisiaj pobierz ten bezpłatny, prosty i bezpieczny PIT program i pozwól bezbłędnie rozliczyć się z urzędem skarbowym, a także przekazać jeden procent dla dowolnej Organizacji Pożytku Publicznego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *